Atribuită Cumpărare directă

TNP-80K BLACK ORIGINAL MINOLTA C3320i

Număr anunț
DA33903862
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,46 RON
Valoare atribuită
497,46 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,46 RON

din 497,46 RON estimat