Atribuită Cumpărare directă

CONTROL HEMATOLOGIC MINDRAY HIGH = CONTROL HEMATOLOGIC MINDRAY LOW = CONTROL HEMATOLOGIC MINDRAY NOR

Număr anunț
DA33904134
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.753 RON
Valoare atribuită
2.753 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.753 RON

din 2.753 RON estimat