Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale

Număr anunț
DA33904895
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosani (CUI 16982459)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI 15955022)
Cod CPV
14711000-8 · Fier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,25 RON
Valoare atribuită
307,25 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,25 RON

din 307,25 RON estimat