Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI REPARATII STRAZI

Număr anunț
DA33905073
Autoritate contractantă
COMUNA IACOBENI (PRIMARIA COMUNEI IACOBENI) (CUI 4307114)
Furnizor / câștigător
GARDEN&FOREST WORK S.R.L. (CUI 46522240)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.880 RON
Valoare atribuită
26.880 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.880 RON

din 26.880 RON estimat