Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE VEHICUL AB11PWV

Număr anunț
DA33905427
Autoritate contractantă
Colegiul National "Lucian Blaga" Sebes (CUI 4331260)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
473,97 RON
Valoare atribuită
473,97 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

473,97 RON

din 473,97 RON estimat