Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE INSTALATIE CLIMATIZARE

Număr anunț
DA33905539
Autoritate contractantă
Scoala "Constantin Brancoveanu” Calarasi (CUI 23537497)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,74 RON
Valoare atribuită
1.848,74 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,74 RON

din 1.848,74 RON estimat