Atribuită Cumpărare directă

Rezerva mop rotativ din microfibra Vileda Turbo

Număr anunț
DA33905969
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
814,40 RON
Valoare atribuită
814,40 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

814,40 RON

din 814,40 RON estimat