Atribuită Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE - SECRETAR GENERAL

Număr anunț
DA33906120
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.188,05 RON
Valoare atribuită
9.188,05 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.188,05 RON

din 9.188,05 RON estimat