Atribuită Cumpărare directă

ACID SALICILIC, CARBONAT DE CALCIU-CALCIU CARBONIC, VASELINA ALBA farmaceutica -KG,LANOLINA ANHIDRA,

Număr anunț
DA33906191
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
33692600-3 · Preparate galenice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
959,30 RON
Valoare atribuită
959,30 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

959,30 RON

din 959,30 RON estimat