Atribuită Cumpărare directă

achizitia si montarea unei bariere automate la intrarea in parcul sediului MMAP bd. Libertatii 12

Număr anunț
DA33907416
Autoritate contractantă
Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor (CUI 16335444)
Furnizor / câștigător
IMPOR GROUP S.R.L. (CUI 48366082)
Cod CPV
34928100-9 · Bariere de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.714,51 RON
Valoare atribuită
7.714,51 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.714,51 RON

din 7.714,51 RON estimat