Atribuită Cumpărare directă

MATERIALES SSM 1

Număr anunț
DA33907748
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055,08 RON
Valoare atribuită
2.055,08 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.055,08 RON

din 2.055,08 RON estimat