Atribuită Cumpărare directă

Bransamente canalizare la limita de proprietate

Număr anunț
DA33907805
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Furnizor / câștigător
VIO MAR VIRCIU SRL (CUI 15308360)
Cod CPV
44161200-8 · Canalizari de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.628,83 RON
Valoare atribuită
76.628,83 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76.628,83 RON

din 76.628,83 RON estimat