Atribuită Cumpărare directă

Set cateter permanent 2 lumene hemodializa 12.5F si 24 cm

Număr anunț
DA33907865
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33141210-5 · Catetere cu balon (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.100 RON
Valoare atribuită
9.100 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.100 RON

din 9.100 RON estimat