Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE: Proiect Tehnic, Verificare documentatii, Documentati Avize si acorduri, Docu

Număr anunț
DA33908516
Autoritate contractantă
COMUNA MÂRȘANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4711448)
Furnizor / câștigător
ACM PROIECT SRL (CUI 35875858)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.000 RON
Valoare atribuită
204.000 RON
Data publicării
30.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204.000 RON

din 204.000 RON estimat