Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii curente cu inlocuirea pieselor de schimb uzate la masina de spalat rufe tip Girbau-electri
- Număr anunț
- DA33909941
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Boldesti-Scaeni (CUI 15572949)
- Furnizor / câștigător
- PRECIZIA Y COMPANY S.R.L. (CUI 14883122)
- Cod CPV
- 50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.697,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.697,40 RON
- Data publicării
- 31.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 01.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.