Atribuită Cumpărare directă

Cearceaf pat cu elastic 90*200 90x200 90 x 200 cm 100 % bumbac

Număr anunț
DA33909961
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
555,36 RON
Valoare atribuită
555,36 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

555,36 RON

din 555,36 RON estimat