Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de reparații

Număr anunț
DA33910294
Autoritate contractantă
COMUNA TARLUNGENI (CUI 4777140)
Furnizor / câștigător
ABCOP CONSTRUCT SRL (CUI 30950746)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177.815,89 RON
Valoare atribuită
177.815,89 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177.815,89 RON

din 177.815,89 RON estimat