Atribuită Cumpărare directă

, Servicii profesionale de curatat cosuri de fum, sobe , cazane combustibil solid , reparatii ,inlo

Număr anunț
DA33910392
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MILEANCA (CUI 23295121)
Furnizor / câștigător
COŞAR BEST NORD SRL (CUI 31727662)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare atribuită
3.400 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.400 RON

din 3.400 RON estimat