Atribuită
Cumpărare directă
Sac saci menaj menajeri polipropilena 60 L litri 50 bucati / rola negru MICAS
- Număr anunț
- DA33911080
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRAILA (CUI 4205661)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,20 RON
- Valoare atribuită
- 179,20 RON
- Data publicării
- 31.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 01.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.