Atribuită Cumpărare directă

Servicii revizie tehnica centrala termica pentru Scoala Gimnaziala NR 1 Chiselet Judetul Calarasi

Număr anunț
DA33911289
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CHISELET (CUI 24018234)
Furnizor / câștigător
GESIM UTILAJ SRL (CUI 26095578)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.120 RON
Valoare atribuită
5.120 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.120 RON

din 5.120 RON estimat