Atribuită Cumpărare directă

DJ Servicii de tiparire documente- DS Dolj

Număr anunț
DA33911849
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
PRINTFLEET S.R.L. (CUI 43257769)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.520 RON
Valoare atribuită
34.520 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.520 RON

din 34.520 RON estimat