Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de inchiriere autoutilitara, cf. referat nr. 31579/30-08-2023

Număr anunț
DA33912042
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.239,20 RON
Valoare atribuită
5.239,20 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.239,20 RON

din 5.239,20 RON estimat