Atribuită Cumpărare directă

Tablete dezinfectante Clorom 200 buc/cut

Număr anunț
DA33912291
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE CĂLINESCU” ONEȘTI (CUI 29115416)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868,75 RON
Valoare atribuită
868,75 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

868,75 RON

din 868,75 RON estimat