Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE VW. PASSAT-2018

Număr anunț
DA33912335
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
31161000-2 · Piese pentru motoare si generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.890 RON
Valoare atribuită
2.890 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.890 RON

din 2.890 RON estimat