Atribuită
Anunț atribuire
Pachet 14 LOT 1 și LOT 2 după cum urmează: LOT1–P+E si asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiții: „Construire cresa mica pentru maxim 4 grupe/40 de copii in orasul Agnita, judetul Sibiu" LOT2–P+E si asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiții:Construire creșă, oraș Uricani, județul Hunedoara„
- Număr anunț
- SCNA1096730
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.816.884,87 RON
- Valoare atribuită
- 23.816.884,87 RON
- Data anunțului
- 24.06.2026 11:05
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 21.821.895,26 RON Adjudecat: 40.464.119,21 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | P+E Construire cresa mica pentru maxim 4 grupe/40 de copii in o… | 10.858.323,12 RON | AUDIOTECH MULTIMEDIA GROUP,MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL 2 contracte | 21.533.927,97 RON |
| AUDIOTECH MULTIMEDIA GROUP,MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL · contract 42 · 22.01.2025 | 10.663.428,71 RON | |||
| AUDIOTECH MULTIMEDIA GROUP,MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL · contract 42 · 22.01.2025 | 10.870.499,26 RON | |||
| 2 | P+E si asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada … | 10.963.572,14 RON | S.C. MIRA MON PREST COM S.R.L. S.R.L.,MARSUN ELECTROGAS S.R.L.,MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL,S.C. IMPERIAL TRUST BUSINESS S.R.L. 2 contracte | 18.930.191,24 RON |
| S.C. MIRA MON PREST COM S.R.L. S.R.L.,MARSUN ELECTROGAS S.R.L.,MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL,S.C. IMPERIAL TRUST BUSINESS S.R.L. · contract 927 · 11.12.2023 | 9.465.095,62 RON | |||
| S.C. MIRA MON PREST COM S.R.L. S.R.L.,MARSUN ELECTROGAS S.R.L.,MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL,S.C. IMPERIAL TRUST BUSINESS S.R.L. · contract 927 · 11.12.2023 | 9.465.095,62 RON | |||
Valoare atribuită
23.816.884,87 RON
din 23.816.884,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro