Atribuită Cumpărare directă

Reinstalare sistem TVCI

Număr anunț
DA33913416
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
MIDAVI TEL SRL (CUI 13963827)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.098,95 RON
Valoare atribuită
2.098,95 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.098,95 RON

din 2.098,95 RON estimat