Atribuită Cumpărare directă

Pachet cartuse toner conform oferta Nr. 2844 din 06.02.2023

Număr anunț
DA33914302
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
Furnizor / câștigător
NOVOMAG CONCEPT S.R.L. (CUI 38613819)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.972 RON
Valoare atribuită
11.972 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.972 RON

din 11.972 RON estimat