Atribuită Cumpărare directă

BENZINA FARA PLUMBMOTORINA EURO DIESEL

Număr anunț
DA33914353
Autoritate contractantă
COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI 14179861)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.037,60 RON
Valoare atribuită
17.037,60 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.037,60 RON

din 17.037,60 RON estimat