Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de montaj parchet grădiniță Cartier Primăverii și reglaj feronerii uși și ferestre

Număr anunț
DA33914505
Autoritate contractantă
COMUNA GIARMATA (CUI 6049470)
Furnizor / câștigător
ALEXIANA TIM S.R.L. (CUI 41887024)
Cod CPV
45432113-9 · Parchetare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.410,91 RON
Valoare atribuită
29.410,91 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.410,91 RON

din 29.410,91 RON estimat