Atribuită Cumpărare directă

Achizitie diverse articole

Număr anunț
DA33914649
Autoritate contractantă
COMUNA COSTULENI (CUI 4540631)
Furnizor / câștigător
SAXON'S SRL (CUI 1976386)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,83 RON
Valoare atribuită
100,83 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,83 RON

din 100,83 RON estimat