Atribuită Cumpărare directă

Toner Kyocera TK-1160 negru (original) -CJI

Număr anunț
DA33914788
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,13 RON
Valoare atribuită
468,13 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,13 RON

din 468,13 RON estimat