Atribuită Cumpărare directă

Componente unitate calculator

Număr anunț
DA33915103
Autoritate contractantă
R.A.T. SRL (CUI 2315129)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.645,28 RON
Valoare atribuită
1.645,28 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.645,28 RON

din 1.645,28 RON estimat