Atribuită
Cumpărare directă
Set administrare solutii perfuzabile si lavaj urologic - 2 cai de administrare si rotita debit
- Număr anunț
- DA33915774
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280 RON
- Valoare atribuită
- 1.280 RON
- Data publicării
- 31.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 01.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.