Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA33917129
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.618,88 RON
Valoare atribuită
2.618,88 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
01.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.618,88 RON

din 2.618,88 RON estimat