Atribuită Cumpărare directă

Carti de biblioteca-5 titluri

Număr anunț
DA33917160
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.027,62 RON
Valoare atribuită
3.027,62 RON
Data publicării
31.08.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.027,62 RON

din 3.027,62 RON estimat