Atribuită
Cumpărare directă
Studiu target și direcții dezvoltare
- Număr anunț
- DA33918425
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL HARTILOR SI CARTII VECHI (CUI 15229178)
- Furnizor / câștigător
- D & D RESEARCH SRL (CUI 13303944)
- Cod CPV
- 73110000-6 · Servicii de cercetare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.200 RON
- Valoare atribuită
- 21.200 RON
- Data publicării
- 01.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 06.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.