Atribuită Cumpărare directă

Masa medicala instrumentar carucior inox 2 polite 50 kg polita 4 roti 850x526x940 mm

Număr anunț
DA33918673
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482,70 RON
Valoare atribuită
482,70 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

482,70 RON

din 482,70 RON estimat