Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de amplasare statii de autobuz in Comuna Fundeni Judetul Calarasi

Număr anunț
DA33919197
Autoritate contractantă
Comuna Fundeni (CUI 3796942)
Furnizor / câștigător
BELLA GARDEN AT 15 SRL (CUI 35363726)
Cod CPV
45213311-6 · Lucrari de constructii de statii de autobuz (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515.981,98 RON
Valoare atribuită
515.981,98 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515.981,98 RON

din 515.981,98 RON estimat