Atribuită Cumpărare directă

NTISPASMIN 40MG*20 CPR BIOFARM-DROTAVERINUM +ENAP 1,25 MG/ML SOL INJ/PERF CT*5 FIOLE*1 ML

Număr anunț
DA33919226
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391,20 RON
Valoare atribuită
391,20 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391,20 RON

din 391,20 RON estimat