Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse Scoala Dragos Voda Calarasi

Număr anunț
DA33919347
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGOS VODA (CUI 24024520)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.539,53 RON
Valoare atribuită
3.539,53 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
03.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.539,53 RON

din 3.539,53 RON estimat