Atribuită Cumpărare directă

Capsula microfiltranta 0.2 microni fara autoclavare

Număr anunț
DA33919498
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.654 RON
Valoare atribuită
3.654 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.654 RON

din 3.654 RON estimat