Atribuită Cumpărare directă

Senzor TruSignal pentru piele sensibila, toate tipurile de pac, fara limita de greutate

Număr anunț
DA33920115
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.366 RON
Valoare atribuită
1.366 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.366 RON

din 1.366 RON estimat