Atribuită Cumpărare directă

BATERIE ALCALINA LR06, BATERIE ALCALINA LR20, BATERIE ALCALINA LR14

Număr anunț
DA33920539
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
795,89 RON
Valoare atribuită
795,89 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

795,89 RON

din 795,89 RON estimat