Atribuită Cumpărare directă

VENTILATOR PLASTIC PT.TUBULATURA TT 125

Număr anunț
DA33920647
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39714110-4 · Ventilatoare de aspirare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,47 RON
Valoare atribuită
176,47 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,47 RON

din 176,47 RON estimat