Atribuită Cumpărare directă

diverse ingrasaminte

Număr anunț
DA33920820
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMANZIALĂ SPECIALĂ PENTRU SURZI NR. 1 (CUI 5054834)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,70 RON
Valoare atribuită
216,70 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,70 RON

din 216,70 RON estimat