Atribuită Cumpărare directă

Tuburi cu bile ceramice, 100 buc/pac, Stripuri de 8 tuburi PCR, Tuburi centrifuga 15 mL

Număr anunț
DA33921641
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
38951000-6 · Echipament de reactie in lant a polimerazei (RLP) in timp real (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.340 RON
Valoare atribuită
12.340 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.340 RON

din 12.340 RON estimat