Atribuită Cumpărare directă

LEMOD SOLU 500MG*1FL+1FIOLA SOLV.

Număr anunț
DA33921679
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33642100-3 · Hormoni hipofizari, hipotalamici si analogi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
775,10 RON
Valoare atribuită
775,10 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

775,10 RON

din 775,10 RON estimat