Atribuită Cumpărare directă

Calcie sodata Drager Sorb, recipient 18 kg

Număr anunț
DA33922019
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
24315000-5 · Diverse produse chimice anorganice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535,08 RON
Valoare atribuită
535,08 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

535,08 RON

din 535,08 RON estimat