Atribuită Cumpărare directă

CONFECTIONARE SALA POST OPERATORIE LA DAPOSTUL CAINILOR FARA STAPAN DIN ORASUL ROVINARI

Număr anunț
DA33922689
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
VIADERADVAS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43866346)
Cod CPV
45223210-1 · Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.377,61 RON
Valoare atribuită
124.377,61 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124.377,61 RON

din 124.377,61 RON estimat