Atribuită
Cumpărare directă
Memorie USB Sandisk Ultra Dual Drive Luxe 1TB USB-C, Mouse Wireless Verbatim USB Black
- Număr anunț
- DA33922779
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI 4283163)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.077,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.077,26 RON
- Data publicării
- 01.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 04.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.